شرکت اندیشگران جامع صنعت ایرانیان با سال ها تجربه و ده ها پروژه با موفقیت به اتمام رسیده در اقسا نقات کشور، از سال 1387 تا کنون می تواند بهترین هواساز اتاق تمیز HVAC را برای کارخانه شما طراحی و عرضه کند، بطوریکه هم نیازهای شما را برابر استاندارد GMP مرتفع نماید و هم نازلترین قیمت را به شما عرضه می نماید.

از آنجا که هواساز اتاق تمیز HVAC بعنوان قلب یک کلین روم بحساب می آید و اصول طراحی بایستی به دقت در آن لحاظ گردد، نباید به راحتی ساخت اصولی آن را نادیده گرفت زیرا باعث ایجاد افزایش پارتیکل در سایت شده و هزینه های گزافی را در محصولات نهایی شما نمایان می کند. لذا شرکت اندیشگران جامع صنعت ایرانیان با استفاده از تیم مهندسی با تجربه، تمام جنبه های هواساز HVAC را تجزیه و تحلیل می کند تا یک اتاق تمیز برابر استانداردهای جهانی و حتی بیش از نیاز شما طراحی و تحویل نماید.

 

هواساز اتاق تمیز

 

هواساز اتاق تمیز HVAC چیست ؟

هواساز مخفف Heating ،Ventilation and Air Conditioning است. یه معنی گردش و تهویه مطبوع هوا می باشد. این تجهیزی است که هم در کارخانجات و هم در صنایعی که نیاز به کنترول ذرات هوا، دمای مورد نظر، فشار هوا و رطوبت استاندارد در محیط کار دارند استفاده می گردد. هواساز با ایجاد گردش هوا در محیط علاوه بر کنترول ذرات و گرد و غبار می تواند دمای محیط و رطوبت مورد نیاز را تأمین نموده و شرایط مناسبی را برابر استانداردهای بین المللی در سایت بوجود آورد.

وقتی صحبت از اتاق تمیز یا کلین روم می شود، معنی هواساز HVAC چیزی بیشتر از ایجاد کننده راحتی در محیط است. هواساز اتاق تمیز HVAC دما و رطوبت را با دقت مناسب برابر استاندارهای لازم کنترل می کند. هواساز اتاق تمیز HVAC علاوه بر راحتی ، با وارد کردن هوا به محیط سایت، ایجاد الگوهای جریان هوا، استفاده از فیلترهای با بازده بالا و کنترول فشار اتاق ، خود را از سیستم های معمولی تهویه مطبوع متمایز می کنند. هواساز اتاق تمیز با افزایش هوای فیلتر شده توسط فیلترهای مخصوص بنام فیلتر هپا HEPA بارها و بارها هوای تمیز را در سایت به گردش در می‌آورد. افزایش هوای اضافی تغییرات مورد نظر را برابر استاندارد مورد انتظار در سایت ایجاد می کند.

طراحی های تهویه مطبوع اتاق تمیز شامل آگاهی از مقررات، دستورالعمل های سطح تمیزی، جریان هوا، فشار اتاق، کنترل دما، کنترل رطوبت و محاسبه فعالیت های انجام شده در داخل است.

مزایای هواساز اتاق تمیز

 

مزایای هواساز شرکت اندیشگران جامع صنعت ایرانیان

1. طراحی بر اساس نیاز مشتری

شرکت اندیشگران جامع صنعت ایرانیان یک هواساز اتاق تمیز را برای رفع نیازهای تهویه کارخانه شما برابر استانداردهای جهانی طراحی و ساخته و از ابتدا تا انتهای پروژه، از جمله طراحی و ساخت مجاری هوا در کنار شما خواهد بود. واحدهای کنترل هوای افقی یا عمودی سفارشی ما برای محدودیت های فضا مناسب هستند. تنظیمات مختلف مهندسی و گزینه های تونل هوا نیز در دسترس است که می تواند در کف یا سقف قرار گیرد. می توان آنها را در شرکت مونتاژ کرد یا از قبل ساخت و در محل مونتاژ کرد.


2. عملکرد و تطابق

با استفاده از تجربه و تخصص مهندسین شرکت اندیشگران جامع صنعت ایرانیان هواساز اتاق تمیز HVAC بر اساس استاندارد طراحی می گردد. عملکرد اتاق تمیز و انطباق آن با استاندارد GMP مستقیماً با عملکرد و انطباق طراحی آن با استاندارد ارتباط دارد. همانطور که در استاندارد ISO 14644 بیان شده است، "برای به حداقل رساندن ذرات در مرحله ابتدایی ، تولید و نگهداری ذرات اتاق تمیز، هواساز اتاق تمیز باید مقدار زیادی از هوا را فیلتر کند که با فیلترهای با کارایی بالا (HEPA یا ULPA) تا ذرات، باکتری ها، مواد شیمیایی از داخل اتاق تمیز رقیق و از اتاق خارج شود. این وظیفه هواساز اتاق تمیز HVAC است. شرکت اندیشگران جامع صنعت ایرانیان عملکرد و انطباق سیستم های هواساز اتاق تمیز HVAC خود را برابر استاندارد به مدت 36 ماه از زمان نصب در سایت کارفرما تضمین می کند.

 

3. طول عمر بالا و راحتی تعمییرات

قطعات بکار رفته در سیستم های هواساز اتاق تمیز شرکت اندیشگران جامع صنعت ایرانیان دارای استاندرادهای بین المللی، طول عمر بالا و همچنین دارای قابلیت تعمیر و نگهداری آسان هستند. اجزای نصب شده در هواساز اتاق تمیز و سیستم های کنترل، هماهنگی عملکرد هواساز اتاق تمیز را ساده می کنند ، زمان و هزینه نصب در سایت کارفرما را کاهش می دهند و مسئولیت گارانتی و خدمات را به مدت 36 ماه ضمانت می نماید.


4. برخی ویژگی‌های هواساز اتاق تمیز

مسلماً شما به دقت در کنترل دما و رطوبت ، جریان هوا، محدودیت فضا در سایت کارخانه یا سایر ویژگی های خاص دیگر نیاز دارید ، هواساز اتاق تمیز شرکت اندیشگران جامع صنعت ایرانیان طراحی سیستم را دقیقاً مطابق با خواسته شما و برابر استانداردهای موجود انجام داده و در محل سایت کارفرما نصب می نماید.
ساخت تولید هواساز اتاق تمیز با جریان هوا از 500 تا 30 000+ CFM
ساخت تولید هواساز اتاق تمیز با (فولاد ضد زنگ فولادی گالوانیزه 16 سنج یا فولاد ضد زنگ اختیاری)
ساخت هواساز اناق تمیز با سیستم کنترل فشار و جریان خودکار
ساخت هواساز اتاق تمیز با دریچه های هوای پیکربندی عمودی یا افقی
ساخت هواساز اتاق تمیز با فن پلنوم درایو مستقیم: عملکرد بی صدا و نگهداری صفر
ساخت هواساز اتاق تمیز بصورت مدولار از قبل در محل مونتاژ یا دمونتاژ می شود
ساخت هواساز اتاق تمیز با واحدهای ورودی برای سهولت نگهداری

 

تعمیر و نگهداری اتاق تمیز

 

تعمییر و نگهداری هواساز اتاق تمیز (کلین روم)

اگر در حال حاضر از هواساز اتاق تمیز HVAC یا هواساز کلین روم یک شرکت دیگر استفاده می کنید می توانید با کارشناسان ما در شرکت اندیشگران جامع صنعت ایرانیان تماس گرفته و درخصوص تعمییر و نگهداری و سرویس دوره ای هواساز اتاق تمیز مشورت بگیرید. همچنین با استفاده از تخصص مهندسین این شرکت از یکپارچه سازی در طراحی هواساز اتاق تمیز خود مطمئن شوید. ما همچنین می توانیم مهندسین واحد هواساز اتاق تمیز HVAC را به خارج از تهران اعزام و امور تعمییر و نگهداری هواساز اتاق تمیز شما را برابر استانداردهای جهانی انجام دهند.

 

ساخت و نگهداری کلین روم

امتیاز دهید :
نظرات کاربران
ارسال نظر