طراحی و ساخت سیستم های آب و فاضلاب

خدمات ما در طراحی و ساخت سیستم های آب و فاضلاب شامل موارد زیر است:

- طراحی و شایسته سازی (Qualification ) متشکل از طراحی اولیه (conceptual design) 

- طراحی پایه (Basic Engineering) و طراحی کامل و تفصیلی ( Detail Engineering ) و اجرای پروژه برای واحدهای سیستم های بحرانی (Critical systems) دارویی شامل واحد های تولید آب دیونیزه، واحد تولید آب خالص (Purified water)، آب تزریقی (water for injection) و بخار تمیز (pure steam ) مطابق با آخرین ویرایش USP

– طراحی و ساخت واحدهای محلول تزریقی (Injectable solutions) و خوراکی
– طراحی ، نصب و اجرا سیستمهای فیلتراسیون (RO (Reverse Osmosis) , UF (Ultra Filtration، میکرو فیلتراسیون Micro) Filtration).
– طراحی و ساخت سیستمهای تصفیه آب و فاضلاب برای صنایع غذایی ، دارویی و شیمیایی شامل سیستم های پیشرفته حذف میکروبی (بیولوژیک )، شیمیایی و inactivation system.

– طراحی و ساخت خط تولید آب آشامیدنی 
- طراحی و ساخت آب نما، فواره و آب نمای معمولی،لیزری وموزیکال نماینده شرکت

طراحی سیستم های آب و فاضلاب

طراحی سیستم های آب و فاضلاب باید بر اساس استانداردهای سازمان محیط زیست باشد. البته طراحی سیستم های آب و فاضلاب از یافته های تکنولوژی روز نیز استفاده می کند. طراحی سیستم های آب و فاضلاب یکی از عملیات اجرایی مشترک بین حوزه محیط زیست و مهندسی آب است. در ادامه با هم در این باره بیشتر صحبت کرده و با پروسه طراحی و عملکرد آب و فاضلاب آشنا خواهیم شد. شرکت اندیشگران جامع صنعت ایرانیان خدماتی از قبیل طراحی و تولید خطوط تولید کارخانجات، اتاق تمیز و تجهیزات اتاق تمیز همراه با تضمین کیفیت را به مشتریان خود ارائه می دهد. 

بیشتر بخوانید