کارخانه درب اتاق تمیز شرکت اندیشگران جامع صنعت ایرانیان انواع درب اتاق تمیز را با بهترین کیفیت و به روز ترین متریال تولید می نماید که با استانداردهای روز دنیا ساخته شده و شامل انواع درب اتاق تمیز، درب فلزی (قاب آلومینیومی به علاوه درب PCGI)، درب استیل (درب PCGI قاب فولادی) و درب HPL (ساندویچ پانل HPL و قاب آلومینیومی یا فولادی) می باشد. با توجه به انواع حالت باز و بسته شدن درب، می توان آن را به درب کشش / فشار و درب کشویی در اتاق تمیز تقسیم کرد.

 

 

درب اتاق تمیز

 

درب اتاق تمیز اندیشگران جامع صنعت ایرانیان

درب اتاق تمیز شرکت اندیشگران جامع صنعت ایرانیان با انواع پانل های اتاق تمیز سازگار است و می تواند متناسب با نیاز شما تنظیم شود. شرکت اندیشگران جامع صنعت ایرانیان در ساخت درب اتاق تمیز از فولاد با کیفیت جهانی برای ساخت و همچنین از درزگیر دو طرفه برای جلوگیری از نشت و آلودگی ذرات معلق در هوا استفاده می کند. درب اتاق تمیز یکی از مهم ترین تجهیزات اتاق تمیز شرکت اندیشگران جامع صنعت ایرانیان ویژگی هایی مانند اندازه و رنگ های سفارشی ، قفل های الکترونیکی و نوارهای درزگیر اتاق تمیز را دارا می باشد.
به منظور تشکیل یک مجموعه کامل برای تمام سطوح اتاق تمیز ، اتاق تصفیه ، اتاق بدون گرد و غبار، تریلر و مکان های دیگر از ساندویچ پانل صفحه رنگی استفاده می کند. درب اتاق تمیز شرکت اندیشگران جامع صنعت ایرانیان دارای آب بندی دو طرفه ، عایق حرارتی و همچنین از عایق صدا نیز استفاده شده است. صفحه رنگی یا صفحه فولاد ضد زنگ می تواند برای سفارشی کردن اندازه های مختلف درب اتاق تمیز ، قفل ، رنگ نوار درب و غیره استفاده شود ، که همه آنها را می توان مطابق با الزامات کارفرما پیکربندی کرد. شرکت اندیشگران جامع صنعت ایرانیان یک تولید کننده حرفه ای تجهیزات اتاق تمیز و سازنده درب اتاق تمیز سفارشی است ، از جمله ، سیستم شبکه سقف ، پانل شیشه ای اتاق تمیز ، سیستم درب و پنجره ، جعبه عبور یا پس باکس ، دوش هوا و غیره که در کلیه صنایع از جمله در صنعت الکترونیک ، داروسازی ، مواد غذایی ، نظامی ، خورشیدی ، شیمیایی و غیره بکار می‌رود. شرکت اندیشگران جامع صنعت ایرانیان به مدت ۱۲ سال در زمینه طراحی ، اجرا و معتبر سازی اتاق تمیز فعالیت می نماید. ما طرح و خدماتی را برای اتاق تمیز ارائه می دهیم که حرفه ای و اقتصادی است.

درب اتاق تمیز hpl Cleanroom از مواد HPL ساخته شده است که از قاب درب آلومینیومی یا قاب درب استیل ساخته شده است. صفحه درب از صفحه HPL و مواد ساندویچ پانل دو لایه ساخته شده است. درب اتاق تمیز شرکت اندیشگران جامع صنعت ایرانیان از ظاهر مطلوبی برخوردار است و همراه با صفحات HPL، مقاومت در برابر خوردگی، مقاومت در برابر درجه حرارت بالا و غیره برخوردار است. درب اتاق تمیز معمولاً در کارخانه های داروسازی، کارخانجات تولید مواد غذایی، کارخانجات شیمیایی و غیره استفاده می شود.

 

درب اتاق تمیز اندیشگران جامع ایرانیان

 

ویژگی های درب اتاق تمیز اندیشگران جامع صنعت ایرانیان

از ویژگی های درب اتاق تمیز شرکت اندیشگران جامع صنعت ایرانیان می ‌توانیم به مقاومت در برابر خوردگی،قدرت بالا، نصب آسان و ضد حریق بودن اشاره نمود. درب های اتاق تمیز برای مکان هایی که نیاز به تمیز کردن و نیاز به نظافت با مواد شوینده را دارند مانند کارگاه ها ، بیمارستان ها ، کارخانه های دارویی ، کارخانه های مواد غذایی و غیره مناسب هستند. قالب بدنه درب اتاق تمیز بدون شکاف بوده و مقاومت بالایی در برابر خوردگی داشته و به صورت یکپارچه ساخته می شود واز طول عمر بالایی برخوردار است. عملکرد کلی درب اتاق تمیز شرکت اندیشگران جامع صنعت ایرانیان جهانی است ، و از مزایای ظاهر زیبا، صافی، مقاومت بالا، مقاومت در برابر خوردگی، عدم تجمع گرد و غبار، شستشو و تمیز کردن آسان و غیره برخوردار است و نصب آن راحت و سریع خواهد بود. قاب درب اتاق تمیز مدل کاربردی داشته و دارای عرض قابل سفارش بوده و عملکرد آب بندی مناسب است. شرکت اندیشگران جامع صنعت ایرانیان در تحقیق و توسعه محصولات، نیروی انسانی و منابع مالی زیادی سرمایه گذاری کرده ایم و امیدواریم بتوانیم اتاق تمیز را به منظور برآورده یا فراتر رفتن از نیاز کاربر، بهتر کنیم.

 

درب تک لنگه اتاق تمیز

درب تک لنگه اتاق تمیز یا کلین روم متناسب با فضای اتاق و در سایز های استاندارد ساخته می شود. جنس فریم آن ها از آلومینیوم و آنادایز سخت بوده و بدنه اصلی با روکش ABS ضد خش پوشیده می شود. سطح درب اتاق تمیز جهت جلوگیری از تجمع آلودگی صاف و بدون برجستگی است. این درب ها با قابلیت نصب پنجره دید اتاق تمیز و قفل برقی (اینتر لاک)، به صورت هم باد و غیر هم باد ارائه می شوند.

 

انواع درب اتاق تمیز

 

قطعات درب اتاق تمیز

درب اتاق تمیز بیشتر با عنوان دربهای ساندویچ پانلی شناخته می‌شود. طراحی این درب‌ها به گونه‌ای است که ذرات و آلودگی‌ها را به محیط وارد نمی‌کنند. همچنین در طراحی و ساخت این درب‌ها قطعات و موادی را باید انتخاب کرد که با دیوارهای اتاق تمیز هماهنگی داشته باشند. قطعات به کار رفته درب تمیز از مواد و متریال درجه یک است. خاصیت نفوذ ناپذیری ویژگی مشترک این قطعات محسوب می‌شود.

قطعات به کار رفته در درب اتاق تمیز به شرح زیر هستند:

 • مگنت باز و بسته کردن درب
 • پنل شیشه‌ای
 • لولا
 • سیستم اینترلاک
 • قفل الکتریکی
 • مگنت‌های الکترونیکی
 • پوشش کف برای درزگیری درب
 • و دستگیره از مواردی محسوب می‌شوند که در درب کلین روم مورد استفاده قرار می‌گیرند.

با مشخصات درب اتاق تمیز بیشتر آشنا شویم

درب اتاق تمیز مشخصات منحصر به فردی دارد که آن را برای استفاده در کلین روم‌ها مناسب کرده است. این مشخصات به شرح زیر هستند:

 • درب‌های کلین روم به راحتی در اتاق تمیز نصب و رگلاژ می‌شوند.
 • درب اتاق تمیز کاملاً مسطح است و با دیوارهای مجاور در کلین روم در یک سطح قرار دارند.
 • این درب‌ها روی تمامی مدل‌های ساندویچ پنل‌ اتاق تمیز قابل نصب هستند و در ضخامت‌های مختلفی تولید می‌شوند.
 • پنجره‌هایی توسط لیزر در صورت نیاز روی این درب‌ها قرار می‌گیرند.
 • چهارچوب، کلیه یراق و قطعات درب‌های کلین روم از باکیفیت ترین مواد تهیه می‌شوند.
 • روی درب کلین روم به راحتی می‌توان قفل اینترلاک را نصب کرد.
 • درب‌های اتاق تمیز آب بند هستند و واشرهای مخصوصی در آن به کار می‌رود.
 • لولا و دستگیره‌ها از استیل ضد زنگ یا همان فولاد استنلس استیل ساخته می‌شوند
 • جنس درز درب اتاق تمیز پلاستیک است.
 • چهارچوب و فریم دور اتاق را از فلز آلومینیوم می‌سازند.
 • درب اتاق به رنگ سفید ساخته می‌شود.
 • این درب در برابر مواد شوینده مقاومت خوبی دارد.
 • سرعت باز و بسته شدن درب اتاق تمیز سریع است. از این طریق به کنترل تبادل آلودگی و هوا در اتاق تمیز کمک می‌کند.

مزیت‌های استفاده از درب اتاق تمیز

درب‌های اتاق تمیز به دلیل مزایای منحصر به فردی که دارند در بسیاری از جاها از جمله بیمارستان‌ها به کاربرده می‌شوند. مزایای استفاده از این درب‌ها به شرح زیر هستند:

 • سهولت در جا به جایی: از مهم‌ترین مزایای درب کلین روم قابلیت جا به جای آن است. در واقع به راحتی امکان جا به جایی، حذف یا اضافه کردن این درب به آزمایشگاه‌ها، صنایع تولیدی و ... وجود دارد.
 • سهولت در قفل شدن: این درب‌ها به راحتی و در کسری از ثانیه قفل می‌شوند و خطر ورود باکتری و عوامل بیماری را به اتاق کاهش می‌دهند.
 • جهت آسان چرخش: از ویژگی‌های مهم این در چرخش آن در هر جهت است. به راحتی می‌توانید درب را به سمتی که تمایل دارید باز کنید.
 • ضد حریق: درب‌های اتاق تمیز ضد حریق هستند و در صورت وقوع فاجعه آتش سوزی شعله‌های آتش و دود را کاهش خواهند داد.
 • درهای سفارشی: شما که درب اتاق تمیز را با اندازه و ویژگی‌های مدنظرتان می‌توانید سفارش دهید و آن را با مناسب‌ترین هزینه خریداری کنید.

 درب دو لنگه اتاق تمیز

درب دو لنگه کلین روم با دستگیره استیل و پوشش داخلی پلی یوتان و فریم هایی از جنس آلومینیوم و استیل ss304 در سایز های استاندارد ارائه می شود. ابعاد این درب های دو لنگه متناسب با نیاز مشتری و فضای اتاق تمیز یا کلین روم طراحی خواهد شد. از ویژگی های این درب ها می توان به قفل برقی (ایرلاک) و همچنین پنجره دید های دو جداره اتاق تمیز که بر روی درب تعبیه شده است، اشاره کرد. درب دو لنگه اتاق تمیز مجهر به نوار های لاستیکی هوابند درب و مویی زیر درب بوده و همچنین پنل ساخته شده از ورق گالوانیزه می باشد که با لایه ای از رنگ پودری الکترو استاتیک پوشیده شده است. درب های اتاق تمیز به گونه ای طراحی شده اند که هیچ گونه درز و ناهمواری نداشته باشند تا از تجمع هر گونه آلودگی و میکروب روی سطح آن جلوگیری کند. این درب ها مورد تایید وزارت بهداشت و همچنین مطابق با استاندارد های کیفیتی و بهداشتی بین المللی (gmp) می باشد. برای سفارش و خرید می توانید با شماره ۰۹۱۲۲۲۶۷۳۹۶ تماس بگیرید.

امتیاز دهید :
نظرات کاربران
ارسال نظر
user
۱۱ بهمن ۱۳۹۹
خیلی با کیفیت
user
اتاق تمیز ۰۸ بهمن ۱۴۰۱
تشکر از شما
user
۱۳ بهمن ۱۳۹۹
کارتون عالیه
user
اتاق تمیز ۰۸ بهمن ۱۴۰۱
سپاس
user
۱۳ بهمن ۱۳۹۹
راضی بودییم
user
اتاق تمیز ۰۸ بهمن ۱۴۰۱
با تشکر لطفا نظر خود درخصوص باقی لوازم تولید شده در شرکت اندیشگران جامع صنعت ایرانیان را اعلام بفرمایید